sejm RP
Piotr Polak Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Poseł na Sejm RP
Piotr Polak

Kandydat na Wójta Gminy Pęczniew: Sebastian Romanowski

Sebastian Romanowski

SEBASTIAN ROMANOWSKI
SEBASTIAN ROMANOWSKI

Sebastian Romanowski

żonaty

ur. 18.04.1986 r w Poddębicach

zamieszkały Lubola

Wykształcenie wyższe magisterskie, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Prawa i Administracji.

 

Szanowni Państwo

           Od 2005 roku prowadzę działalność gospodarczą, obecnie zajmującą się sprzedażą środków do produkcji rolnej i budowlanej. Przez pierwsze dwa lata sprzedaż odbywała się w mojej rodzinnej miejscowości Wola Flaszczyna (gm. Zadzim), a od 2007 roku w Luboli. Dzięki wytrwałej pracy i planie rozwoju w 2012 roku został oddany nowy budynek magazynowo-biurowy, a w 2013 roku otworzyłem filię firmy w Dalikowie. Obecnie w firmie zatrudniam 4 osoby. Jako przedsiębiorca stawiam przede wszystkim na współpracę i bezpośredni kontakt z każdym klientem.

 

            Mając 22 lata zostałem asystentem posła na Sejm RP, było to wtedy dla mnie wielkie wyzwanie. Ta służba pozwoliła mi się odpowiednio przygotować do pracy samorządowca. W 2010 roku mieszkańcy docenili moje kompetencje i wybrali mnie na radnego powiatu poddębickiego. W radzie powiatu, byłem członkiem komisji finansów, rozwoju gospodarczego i środowiska, oraz przewodniczącym klubu radnych PiS radnych powiatu poddębickiego. Uważam że bycie radnym to funkcja społeczna, dlatego z otrzymywanych diet organizowałem wyjazdy, szkolenia a także wspomagałem organizację uroczystości lokalnych. Jako jedyny radny utworzyłem stronę internetową www.sebastianromanowski.pl w której przekazywałem Państwu informacje z mojej działalności w radzie. Na co dzień mogliście zobaczyć jak głosowałem, w jaki sposób zachowywałem się na radzie, a także jakie składałem interpelacje. Wszystko po to aby być bliżej z mieszkańców i z mieszkańców.

 

         Kandyduję na Wójta Gminy Pęczniew, ponieważ chcę podjąć wyzwanie, by zmienić naszą gminę, tak by doprowadzić do widocznego jej rozwoju. Wiem że naszej gminie potrzebna jest osoba z wizją rozwoju, kierująca się przede wszystkim dobrem mieszkańców, a nie własnych interesów. Mam wiele pomysłów jak zmienić naszą gminę i realny plan działania, który trzeba wprowadzić, aby wykorzystać potencjał położenia gminy. Wiem jakie należy podjąć działania by nasza gmina stała się obszarem rozpoznawalnym turystycznie, nie tylko w województwie łódzkim, ale i w kraju. Chcę aby każdego roku do Pęczniewa przyjeżdżały tysiące turystów, którzy nie będą  tutaj przebywać tylko kilka godzin, ale pozostaną na kilka dni. Mój plan jest bardzo ambitnym zamierzeniem, ale i realnym by mądrze zagospodarować zbiornik Jeziorsko.

          Jest to kierunek rozwoju naszej gminy, który może przynieść realne dochody dla budżetu i wykorzystania tych środków na poprawę jakości życia w innych dziedzinach. Rozwój turystyki to nowe miejsca pracy, to szansa tworzenia nowych firm, rozwoju biznesu regionalnego, to szansa dla każdego z nas.

            Pragnę by urząd gminy był sprawną instytucją, która zadba o wszystkie najważniejsze społeczne sfery życia. To urzędnik będzie czekał na Was, by pomóc w rozwiązaniu spraw. Gmina Pęczniew, będzie gminą obywatelską, a mieszkańcy będą mieli realny wpływ na inwestycje.

            Najważniejsze jest to by mądrze i rozsądnie wykorzystywać szanse i możliwości jakie są dawane na rozwój gminom wiejskim.

Created by plewandowski.pl
x
» Dziękuję Państwu za poparcie w wyborach do Sejmu RP>> » 23 października 2019 r. uzyskałem 34 056 głosów >> » Zapraszam wszystkich do współpracy>>