sejm RP
Piotr Polak Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Poseł na Sejm RP
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 

  

   Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam dla całego Grona Pedagogicznego i wszystkich pracowników szkoły najserdeczniejsze i najszczersze życzenia. Oby Wam, Drodzy Nauczyciele, nie zabrakło zdrowia, wytrwałości i cierpliwości, a wykonywane obowiązki stały się źródłem satysfakcji i spełnienia. Życzę wielu sukcesów, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym, optymizmu, bez którego trudno egzystować w codziennej szkolnej społeczności, nowych pokładów sił oraz motywacji potrzebnej na kolejne lata pracy. Wierzę, że ten trud, który wkładacie w wychowanie kolejnych uczniów jest doceniany i respektowany.

   Składam serdeczne podziękowania Nauczycielom, Wychowawcom, Opiekunom i Pedagogom za chęć współpracy, za troskę i opiekę, jaką otaczacie swoich podopiecznych, za entuzjazm, który towarzyszy Wam przy wszelkiego rodzaju inicjatywach, za kształtowanie postaw patriotycznych i etycznych.

 

    Jestem przekonany, że wszystkie Wasze starania, które wkładacie  w wychowanie uczniów zaowocują i uczynią z Waszych podopiecznych ludzi mądrych i szlachetnych, ludzi o pięknym wnętrzu i dobrym sercu.

 

Poseł na Sejm RP

 Piotr Polak

  

Created by plewandowski.pl
x
» Dziękuję Państwu za poparcie w wyborach do Sejmu RP>> » 23 października 2019 r. uzyskałem 34 056 głosów >> » Zapraszam wszystkich do współpracy>>