sejm RP
Piotr Polak Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Poseł na Sejm RP
Piotr Polak

Uczniowie ZS w Wieruszowie wzięli udział w Konkursie Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych

Konkurs Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych zorganizowali wspólnie poseł Piotr Polak i Poseł do PE Janusz Wojciechowski.

To już kolejna szkoła, której uczniowie zmagali się z tym trudnym tematem, ważnym w naszej historii. W wieruszowskim ZSP do testu przystąpiło 54 uczniów. Walka była niezwykle wyrównana. Komisja konkursowa w składzie: poseł Piotr Polak, Dorota Więckowska i Krystyna Siurdyban - Nowak zakwalifikowała do finału międzypowiatowego trzy osoby, które zajęły pierwsze i drugie miejsca.

 

Laureatami zostali:

Sebastian Łuszkiewicz - I miejsce

Katarzyna Wypych - II miejsce

Adam Kłobut - II miejsce

Marika Biczyska - III miejsce

Karolina Hejna - III miejsce

Damian Mędrakowski - III miejsce

Marek Drapiewski - III miejsce

 

Nagrody książkowe dla laureatów oraz drobne upominki dla każdego uczestnika ufundował Poseł na Sejm RP Piotr Polak. Finał odbędzie się w marcu 2014 r., laureaci szkolnych konkursów będą walczyć o nagrodę główną - tablet.

Szczególne podziękowania należą się Pani Krystynie Siurdyban - Nowak za zaangażowanie, przygotowanie dużej grupy uczniów oraz wspaniałą współpracę z innymi nauczycielami i dyrekcją tej szkoły.

Na zaproszenie posła Piotra Polaka młodzież szkolna przyjedzie do Sejmu, by z bliska zobaczyć, jak wyglądają miejsca pracy posłów i senatorów. Do wspólnego zwiedzania został zaproszony również europoseł Janusz Wojciechowski.

Created by plewandowski.pl
x
» Dziękuję Państwu za poparcie w wyborach do Sejmu RP>> » 23 października 2019 r. uzyskałem 34 056 głosów >> » Zapraszam wszystkich do współpracy>>