sejm RP
Piotr Polak Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Poseł na Sejm RP
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak

Uczniowie wieruszowskich i wieluńskich szkół najlepsi

W Sieradzu - 4 marca 2020 r. w 15. Brygadzie Wsparcia Dowodzenia - odbył się Finał Regionalny konkursu: Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę!". To pierwszy z trzech finałów regionalnych organizowanych przez Posła na Sejm RP Piotra Polaka i Radną Sejmiku Województwa Łódzkiego Dorotę Więckowską.

W finałe wzięło udział ponad czterdziestu uczniów - laureatów etapów szkolnych - ze szkół średnich powiatów: sieradzkiego, zduńskowolskiego, pajęczańskiego, wieluńskiego i wieruszowskiego. Sześcioro najlepszych uczniów zakwalifikowaliśmy do finału wojewódzkiego w Łodzi.

Laureaci

  • Agnieszka Pęcherz z II LO im. Janusza Korczaka w Wieluniu (I miejsce) - nauczyciel: Pan Marcin Jarczak;


  • Oskar Wróbel z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie (II miejsce)  nauczyciel: Pan Krzysztof Gałęza;

  • Michał Błasiak z Zespołu Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu (III miejsce) nauczyciel: Pan Remigiusz Rudolf;

 

  • Marta Taras z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie (IV miejsce) nauczyciel: Pani Andżelika Kula Kretowicz;

 

  • Kinga Mielczarek z Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie (IV miejsce) nauczyciel: Pani Ewa Mostowska;

 

  • Mikołaj Sibiak z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolnicznego w Lututowie (IV miejsce) nauczyciel: Pani Agnieszka Szewczyk;

             Składamy serdeczne podziękowania płk. Wojciechowi Daniłowskiemu - Dowódcy 15. Brygady Wsparcia Dowodzenia za z pomoc w zorganizowniu finału. Pobyt uczniów w jednostce,  a także zajęcia wojskowe z młodzeżą pozostawiły na uczestnikach niezapomniane wrażenia. Na zakończenia woskowa grochówka pozwoliła zregenerować młode organizmy.

Majorowi Wiesławowi Bednarskiemu należą się szczególne podziękowania za zaangażowanie w zorganizowanie zajęć w jednostce.

                       Szefowi Służby Wychowawczej majorowi Piotrowi Stępniakowi oraz Panu Cezariuszowi Mostowskiemu dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu testu, sprawdzaniu prac i wręczaniu nagród.

                        W rozdawaniU nagród udział wziął równeż Prezydent Sieradza - Paweł Osiewała. Dziękujemy Panie Prezydencie za czynny udział i wspłpracę we wszystkch naszych inicjatywach na terenie Sieradza i nie tylko.

Linki do artykułów

Sieradzka TVR8

15. Brygada Wsparcia Dowodzenia

tugazeta.pl

ZSP Wieruszów

ZS Pajęczno


Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody. Za I i II miejsce tablety i gry IPN, za miejsca III-VI atrakcyjne nagrody książkowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i zestawy nagród za udział.
Konkurs przerowadziła Dorota Więckowska.

Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom wiedzy oraz umiejętności rozwiazywania trudnych testów.

biuro


FOTORELACJA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Created by plewandowski.pl
x
» Dziękuję Państwu za poparcie w wyborach do Sejmu RP>> » 23 października 2019 r. uzyskałem 34 056 głosów >> » Zapraszam wszystkich do współpracy>>