sejm RP
Piotr Polak Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Poseł na Sejm RP
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak

Spotkanie z Beatą Szydło w Bełchatowie - 27.06.2015

            Z Poddębic wyruszył autokar z prawie pięćdziesięcioma uczestnikami. Na wiecu spotkaliśmy się z ponad tysiącem osób – członków i sympatyków PIS. Beat Szydło wyruszyła „Szydłobusem” spod Sejmu, by kolejno odwiedzać polskie miasta, a przede wszystkim rozmawiać i słuchać ludzi. Kandydatka na premiera, poseł Beata Szydło, podkreślała, że Bełchatów jest symbolem zwycięskiej kampanii Andrzeja Dudy, podziękowała również za poparcie i głosy oddane na prezydenta elekta. Podkreślała, że Polsce potrzebny jest dialog i „pokorne” słuchanie obywateli. Zgłosiła też propozycję, by rozszerzyć wrześniowe referendum o pytania dotyczące pracy do 67. roku życia, sześciolatków i Lasów Państwowych. Wizytę w tym mieście zakończyła rozmowami z uczestnikami tego spotkania. Dodatkowym akcentem była deklaracja – złożona na ręce posła Piotra Polaka - podobnej wizyty w Poddębicach.

             To spotkanie było dla wszystkich okazją do nawiązania nowych znajomości, spotkania się z bliższymi i dalszymi znajomymi, do rozmów, wymiany doświadczeń i wspólnych planów na przyszłość.

               Zapraszamy na spotkanie z Beatą Szydło w Poddębicach. Termin i miejsce spotkania podamy po ustaleniu wszystkich szczegółów.

FOTORELACJA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Created by plewandowski.pl
x
» Dziękuję Państwu za poparcie w wyborach do Sejmu RP>> » 23 października 2019 r. uzyskałem 34 056 głosów >> » Zapraszam wszystkich do współpracy>>