sejm RP
Piotr Polak Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Poseł na Sejm RP
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak

Konkurs ,,Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę!" w Warcie

               Na wystosowane przeze mnie zaproszenie do udziału w konkursie odpowiedziało 26 osób. Młodzież - mimo, że temat konkursu jest nowatorski - była bardzo dobrze przygotowana. Włożyli mnóstwo własnej pracy, by wszystkiego, co dotyczy Wyklętych nauczyć się od początku - w większości to uczniowie pierwszych i drugich klas wzięli udział.

               Komisja konkursowa przyznała trzy równorzędne pierwsze miejsca, wszyscy uzyskali po 27 punktów na 29 możliwych. W tym towarzystwie znaleźli się tylko panowie: Adrian Gidelski, Filip Woźniak i Franciszek Wojnowicz. Tuż za nimi znalazł się Jakub Serafin, a za nim równorzędnie Weronika karnkowska i Szymon karnkowski Oprócz nagród książkowych z moją osobistą dedykacją, chłopcy pojadą również na jednodniową wycieczkę do Warszawy w dn. 24 czerwca 2014 r., zorganizowaną tylko dla laureatów konkursów.

              Nauczycielom: Pani Ewie Wójcik i Panu Dariuszowi Ciesielskiemu, którzy przygotowywali uczniów dziękuję za zaangażowanie i włożoną pracę. Panu Dyrektorowi Wojciechowi Wójcikowi gratuluję wspaniałej i pracowitej kadry, zdolnych uczniów - jeden z laureatów był przez pana dyrektora przygotowywany. Rodzicom życzę, by Wasze dzieci zawsze były takie zaangażowane i chętne do współpracy. Młodzieży, która wzięła udział w tym konkursie dziękuję za udział i zapraszam do walki o tytuł najlepszego już w przyszłym roku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Created by plewandowski.pl
x
» Dziękuję Państwu za poparcie w wyborach do Sejmu RP>> » 23 października 2019 r. uzyskałem 34 056 głosów >> » Zapraszam wszystkich do współpracy>>