sejm RP
Piotr Polak Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Poseł na Sejm RP
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak

Inauguracja kampanii przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi

         Ok. 6 tys. osób ze wszystkich regionów Polski uczestniczyło - w sobotę 20 czerwca 2015 r. - na warszawskim Torwarze w konwencji podsumowującej kampanię wyborczą Andrzeja Dudy i inaugurującą jesienne wybory parlamentarne.

         „Mamy prezydenta, jeśli się postaramy będziemy mieli także premiera - Beatę Szydło. I naprawdę ten tandem poprowadzi Polskę ku potrzebnej zmianie, ku naprawie Rzeczypospolitej" - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński w swoim przemówieniu, przekonując, że partia musi dać prezydentowi rząd, który będzie jego drużyną i który przekona Polaków, że Polską można uczciwie i sprawiedliwie rządzić.

       „Wyszło Szydło z worka" – tak rozpoczęła swoje przemówienie kandydatka na prezesa rady ministrów. „Stworzyliśmy drużynę, która zwyciężyła. I ta drużyna uchyliła nam drzwi do dobrej zmiany, do naprawy" – mówiła, odnosząc się do zwycięskiej kampanii. Zapewniła, że wszystkie deklaracje wyborcze prezydenta elekta Andrzeja Dudy przyjmuje jako swoje, czyli: obniżenie wieku emerytalnego, podniesienie kwoty wolnej od podatku oraz 500 zł. na każde dziecko w rodzinie.

          „Wiem, że będą mówić - bo już mówią, że będę sterowana z drugiego rzędu. Ale moi drodzy, szkoda czasu na takie bzdury. Powiem krótko: nazywam się Szydło. Beata Szydło. Mam swoje zdanie, mam swoje opinie, potrafię być uparta, o czym wie najlepiej mąż i nie dam sobą na pewno sterować, co nie znaczy, że nie będę słuchać ludzi, słuchać ekspertów, ludzi, którzy mają coś do powiedzenia" - mówiła.

Prezydent elekt Andrzej Duda podziękował wszystkim za trud i optymizm w kampanii, a także Jarosławowi Kaczyńskiemu za zaufania, jakim go obdarzył, ale i przede wszystkim dziękował szefowej jego kampanii – Beacie Szydło za ogromne zaangażowanie. Zapewnił też, że będzie godnie reprezentował wszystkich Polaków.

W konwencji wzięli udział także mieszkańcy powiatu poddębickiego. Zdjęcia w fotorelacji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Created by plewandowski.pl
x
» Dziękuję Państwu za poparcie w wyborach do Sejmu RP>> » 23 października 2019 r. uzyskałem 34 056 głosów >> » Zapraszam wszystkich do współpracy>>