sejm RP
Piotr Polak Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Poseł na Sejm RP
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak

,,Gmina Grabów w Twoim obiektywie" - konkurs fotograficzny

           Z przyjemnością odpowiedziałem na zaproszenie Wójta Gminy Grabów Tomasza Pietrzaka i ogłoszenie wyników konkursu. Nagrody książkowe ufundowałem dla laureatów pierwszych trzech miejsc oraz podarowałem upominki dla wszystkich uczestników konkursu.

         Dziesiątego czerwca 2015 r. zakończył się pierwszy konkurs zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Wójta Gminy Grabów dla uczniów z tej gminy. Wpłynęło 91 prac od 38 uczniów ze szkół podstawowych w: Chorkach, Kadzidłowej, Grabowie i Starej Sobótce, a także z gimnazjum w Grabowie oraz od wychowanków świetlicy środowiskowej w tej gminie.

              Najlepiej oceniono pracę Kingi Witaszak z szkoły podstawowej w Grabowie pt.: „Gwiaździsty Plac Rynek w Grabowie”, w nagrodę otrzymała aparat fotograficzny i książkę.

II miejsce zajął Piotr Soperczak z gimnazjum w Grabowie za pracę „Dom w Chorkach”, został nagrodzony teleskopem i książką.

Na III miejscu uplasowała się Natalia Prusińska ze szkoły podstawowej w Kadzidłowej z pracą „Pożegnanie lata Olszewa”, otrzymała album fotograficzny i książkę.

             Oprócz pierwszych trzech miejsc, wyróżniono również inne 3 prace – Kai Grzelak ze szkoły podstawowej w Kadzidłowej „Niezwykła sadzawka”, Marcela Heftowicza ze szkoły podstawowej w Grabowie „Studnia z żurawiem” oraz Agaty Oczeretko-Szlot z gimnazjum w Grabowie „Dom w Nagórkach”.

              Organizatorzy przyznali także nagrody dla najmłodszych uczestników konkursu. Upominki wręczono: Brajanowi Betleja, Marcelowi Heftowiczowi oraz Patrykowi Piotrowskiemu.

           Dodatkową nagrodą dla wszystkich uczestników konkursu był bezpłatny wyjazd do Teatru Muzycznego w Łodzi na spektakl „Zielono mi” w wykonaniu Kabaretu Skeczów Męczących. 

            Wszystkie dzieła młodych fotografów można było podziwiać na specjalnie przygotowanej wystawie. Dzięki dziecięcej wyobraźni zobaczyliśmy gminę Grabów z innej perspektywy, a zdjęcia w wykonaniu młodych mieszkańców Grabowa i okolic pokazały, jak w życiu każdego człowieka ważne jest umiłowanie naszej „Małej Ojczyzny”, które prowadzi do umiłowania naszej Ojczyzny.

Źródło zdjęć i fotogaleria na: www.mojaleczyca.pl

 
 
 
Created by plewandowski.pl
x
» Dziękuję Państwu za poparcie w wyborach do Sejmu RP>> » 23 października 2019 r. uzyskałem 34 056 głosów >> » Zapraszam wszystkich do współpracy>>