sejm RP
Piotr Polak Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Poseł na Sejm RP
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak
Piotr Polak

25 lat Towarzystwa Przyjaciół Uniejowa

    Okrągłą rocznicę powstania i działalności Towarzystwa Przyjaciół Uniejowa członkowie oraz sympatycy tej organizacji świętowali 4 lutego 2017 roku w Sali Rycerskiej uniejowskiego zamku. 

    Miałem przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym spotkaniu jubileuszowym oraz pogratulować dotychczasowych osiągnięć. Z ogromną radością wręczyłem Prezesowi TPU - Pani Urszuli Urbaniak odznakę honorową "Zasłużony dla Kultury Polskiej". Odznaczenie to wręczyłem w imieniu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Rzeczypospolitej Polskiej.

Serdecznie dziękuję Stowarzyszeniu za pielęgnowanie dorobku kulturowego związanego z regionem, za promowanie Miasta i Gminy Uniejów, a także za liczne publikacje będące wyrazem głębokiego patriotyzmu i miłości do regionu. Życzę wszystkim członkom Towarzystwa satysfakcji z wykonywanych obowiązków, dumy i radości z realizowanych projektów, nowych pokładów sił oraz twórczych pomysłów.

Poseł na Sejm RP

Piotr Polak

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Created by plewandowski.pl
x
» Dziękuję Państwu za poparcie w wyborach do Sejmu RP>> » 23 października 2019 r. uzyskałem 34 056 głosów >> » Zapraszam wszystkich do współpracy>>