sejm RP
Piotr Polak Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Poseł na Sejm RP
Piotr Polak

Kandydat na Burmistrza Poddębic: Mirosław Janusz Pietrucha

KANDYDAT NA BURMISTRZA PODDĘBIC

Mirosław Pietrucha
Mirosław Pietrucha

Mirosław Pietrucha

lat 55

Żonaty, dwoje dzieci

urodzony: Poddębice

zamieszkały: Poddębice

wykształcenie wyższe magisterskie

 

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Prze wiele lat byłem nauczycielem historii w szkole podstawowej w Bałdrzychowie. Współtworzyłem i przez początkowy okres byłem prezesem Poddębickiej telewizji Kablowej. Pracowałem również jako specjalista do spraw ISO w Zgierzu. Przez krótki okres zajmowałem się sprawami niepełnosprawnych kierując WTZ-em. Od przeszło dziesięciu lat zajmuję się rynkiem konferencyjno-targowym w Polsce będąc prezesem Międzynarodowych Targów Łódzkich, prezesem Centrum Konferencyjno- Wystawienniczego  w Łodzi, oraz aktualnie prezesem Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu. W tym okresie zrealizowałem i oddałem do użytku obiekty targowe na kwotę kilkuset milionów zł. Zrealizowałem również dwukrotnie systemy informatyczne na kwotę kilku milionów złotych, które są nowatorskie nie tylko na skalę polską, ale nawet europejską. Przygotowuję wiele analiz rynku targowo konferencyjnego w Polsce dla mediów branżowych i publicznych. Jestem członkiem Polskiej Izby Przemysłu Targowego w Polsce na wniosek której otrzymałem w 2013 roku Krzyż Zasługi. Z środowiska biznesu łódzkiego zostałem członkiem Rady Konsultacyjnej Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego przy Uniwersytecie Łódzkim. Ze względu na charakter pracy poznałem i nawiązałem wiele kontaktów szczególnie z samorządami województwa łódzkiego, ale również z Polski, Ukrainy, Niemiec, Czech, Malezji i Indii.

           Na terenie Poddębic prowadziłem działalność samorządową od lat osiemdziesiątych, współtworząc Regionalny Komitet Obywatelski i będąc jego wiceprzewodniczącym przez cały okres jego istnienia. Byłem inicjatorem i współtworzyłem Porozumienie Samorządowe Powiatu Poddębickiego z którego ramienia pełniłem funkcję radnego powiatowego I kadencji.

            Zdobyte wieloletnie doświadczenie we współpracy z samorządami, organizacjami pozarządowymi jak i umiejętność w zdobywaniu środków zewnętrznych w tym unijnych wykorzystam, jeśli będę pełnił funkcję Burmistrza Poddębic, dla rozwoju naszego miasta, traktując to stanowisko jako służbę dla mieszkańców.

Created by plewandowski.pl
x
» Dziękuję Państwu za poparcie w wyborach do Sejmu RP>> » 23 października 2019 r. uzyskałem 34 056 głosów >> » Zapraszam wszystkich do współpracy>>